Чи ми вже досягли мети Паризької угоди?
Довгострокова цільова температура (Температурна ціль) встановлює мету Паризької угоди та встановлює 1,5 ° C як межу потепління в довгостроковій перспективі. Метою є "зменшення ризиків та наслідків зміни клімату", як визначено в науці, а не для досягнення мети лише з точки зору ряду температур.
Запитання, яке найчастіше задається: «Чи ми вже досягли мети Паризької угоди 1,5 °C? Або наскільки ми близькі? »
Проста відповідь - ні. Згідно з IPCC ( Intergovernmental Panel on Climate Change), ми можемо досягти або перевищити 1,5 ° C потепління між 2030 і 2050 роками, якщо слідувати сучасним тенденціям викидів.
У Паризькій угоді уряди зобов'язуються утримувати глобальне потепління "значно нижче 2 градусів Цельсія" та "докладати зусиль", щоб воно не було нижче 1,5 ° C. Тому замінили попередню політично узгоджену мету 2ºC.
Згідно з дослідженнями Energy and Climate Intelligence Unit, ми хотіли б показати вам різницю між 1,5 ° C і 2 ° C (див.Інфографіку).
Тому ЄУЕА наполягає на збільшенні частки використання чистої відновлюваної енергетики, та ефективності використання енергетичних ресурсів.
ЄУЕА - це потужна галузева асоціація, яка об'єднує відомих міжнародних та національних українських інвесторів із загальним обсягом інвестицій у відновлювану енергетику в Україні понад 3,5 млрд. Євро для будівництва понад 2,7 ГВт електростанцій з відновлюваних джерел з використанням сонця, вітру та біомаса.
ЄУЕА – це незалежна неприбуткова організація, відкрита для всіх учасників ринку енергоефективності та відновлюваної енергетики України, які мають на меті конструктивно співпрацювати з компаніями-однодумцями. Разом ми прагнемо зробити свій внесок в прозорий розвиток цих ринків, шляхом сприяння справедливому та сталому розвитку бізнесу, підвищенню інформованості громадськості про питання енергетики, а також шляхом впливу на енергетичну політику уряду.
EUEA/Європейсько-Українське Енергетичне Агентство